Hakkımızda - forestkemerburgaz.com

İçeriğe git

Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı forestkemerburgaz, İstanbul Şişli Vakfı kuruculuğunda 2014 yılı sonunda misafirlerine kapılarını açmıştır.

65.000 m² alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan forestkemerburgaz, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veren macera şehri forestkemerburgaz da, bireysel misafirlerin yanı sıra gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları hazırlanmaktadır.

(Açık alan Düğün ve Doğum Günü organizasyonları için 0 850 441 4424 numaralı telefondan bize mesai saatlerinde ulaşarak bilgi alabilirsiniz.)


instagram @forestkemerburgazMithatpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi Çiftalan Kemerburgaz Yolu
Kurt Kemeri Mesire Alanı
Kemerburgaz - Eyüp/İstanbuliletişim

Tip
forestkemerburgaz


Rezervasyonlarınız için bizi 0850 441 44 24 numaralı telefondan 09:00 ile 18:00 saatleri arasında arayabilirsin veya online rezervason yapabilirsin.


Çalışma Gün ve Saatlerimiz

Haftanın her günü  09:00 - 18:00


Design and Web Master Mayhem Computer
İçeriğe dön